NAPSALI O NÁS 6/2016

30.5.2016 15:00 - 30.6.2016 23:00
0 Kč

RESTAURANT KLADENSKÉ DIVADÉLKO ZAHÁJIL ZAHRÁDKOVOU SEZÓNU

Kladno – Čas na první sklenku na zahrádce právě nadešel. Teploty už dosahují velice příjemných čísel, sluníčko nás nešetří, jaro je v plném rozpuku. Kam za příjemným prostředím, dobrou kuchyní a osvěžením?

Kousek přírody přímo v centru města, ještě s proklatě dobrým servisem, i to je již třináctým rokem synonymem pro rodinný restaurant kladenské divadélko. Příjemná zahrádka se skutečnou zelení, žádné kompromisy se zapuštěnými slunečníky do betonových chodníků, se otevřela již v polovině dubna. Maminky ocení dětské hřiště pro své ratolesti, vskutku domácí kuchyni, domácí limonády a nabídku míchaných alkoholických i nealkoholických nápojů. Tatínci zase poctivé točené pivo, o které se tady dobře starají. Zahrádka je situována přímo v centru města na konci hlavní třídy naproti Městskému divadlu. Před hlukem okolního provozu je chráněna vysokou zdí. Tady je možné téměř každý pátek a sobotu kromě dobrého jídla, například připravovaného na zahradním grilu a dobrého pití, konzumovat také dobrou zábavu v podobě hudebních či divadelních vystoupení a využít taneční parket pod otevřenou oblohou.

Kromě příjemného prostředí, profesionální obsluhy a lákavé nabídky nápojů potěší rodinný restaurant kladenské divadélko i svou gastronomií. Mezi hosty se velké oblibě těší lahůdky staročeské kuchyně, připravované vždy z čerstvých surovin získávaných od místních dodavatelů, které doplňuje výběr těstovinových a zeleninových salátů a příloh. Dobrou kuchyni dělají detaily - řízek smažený na sádle, nikoliv ve fritovacím hrnci, hovězí steak z pravého vyzrálého hovězího pupku a doslovnou třešinkou na dortu je skutečná domácí vanilková zmrzlina, zalitá horkou čokoládou. Nepřekonatelné zde ovšem byly, jsou a budou vepřová kolínka. Na výběr je ze dvou způsobů úpravy – konfitované kolínko, podávané klasicky s křenem a hořčicí nebo pečené vepřové koleno, které prošlo pomalým 12ti hodinovým dušením, potom bylo vyuzené a upečené dozlatova.
Ať už zvolíte rodinný restaurant kladenské divadélko pro polední přestávku nebo pro podvečerní zastavení a osvěžení, chybu rozhodně neuděláte. Víkendové večery zde bývají skutečně zábavné. Pokračovat totiž případně můžete na zdejší diskotéce pro rozumné ročníky až do bezmála ranních hodin. Stejně tak dobře jako při gastronomickém, či kulturním zážitku, se o Vás restaurant kladenské divadélko postará při cateringových službách či organizaci Vaší svatební hostiny. Veškeré tyto činnosti s sebou nesou charakteristickou známku mnohaletých zkušeností a profesionality v oboru.

Zpět