NAPSALI O NÁS

26.4.2016 00:00 - 31.5.2016 00:00
0 Kč

Kladenské divadélko, oáza klidu v centru města

Nejen přes poledne, ale především od jara do podzimu je Kladenské divadélko nejvíce oblíbenou restaurací v centru města. Rodinný restaurant si totiž už třináct let zakládá na nejvyšší kvalitě gastronomie.

„Hosté si zvykli, že přes letní sezonu jim nabídneme posezení ve skutečné zahrádce v srdci města. Nebojí se u nás pustit děti na hřiště, vědí, že se nemusejí bát objednat si cokoliv z naší kuchyně a že se o ně postará přívětivý personál,“ říká provozovatel restaurantu Martin Brádka.

Ten se svou rodinou za třináct let vybudoval vyhlášený podnik, ve kterém si každý přijde na své. Od výtečného steaku, přes domácí vanilkovou zmrzlinu či konfitované koleno až po originální zábavu nejen v retro stylu.

Otevírací doba: po – pá (11 – 23), víkendy (11 – 01, v Retro baru do 04 hod.)

Druhy točených piv a jejich ceny: Staropramen desítka (26 Kč), Granát (28 Kč), dvanáctka nefiltrovaná (33 Kč)

Hotovky: každý den tři jídla v cenách od 79 do 89 korun, každý týden navíc specialita za 130 korun

Specialita podniku: jídla založená na čerstvých surovinách a poctivé přípravě, domácí limonády, sypané čaje, rauty, cateringové služby, zajištění svateb

Nejdražší panák: osmdesátiletá Metaxa (2800 Kč velký panák a je to jediný alkohol, který podávají i do malého panáka za poloviční cenu. Pospěšte si, polovina lahve už je pryč…)

Wi-fi/tv: ano

Chuťovky k pivu: teplé domácí brambůrky (49 Kč), hovězí tatarák (179 Kč)

Počet míst: 80 uvnitř, 120 zahrádka

Počet štamgastů: každý den cca 20 různých (například středy nevynechají dámy, které sem chodí na dortík s kávou, ve čtvrtek tu zase potkáte karbaníky)

Zábava: pestrá. Zvláště díky Retro baru a veliké zahradní restauraci, kde se koná přes sezonu množství společenských i zábavných akcí. Vyhlášené jsou tradiční skluzavka nebo Vodní války. Ve společenském sále vystoupí např. 22. dubna skupina Brutus.

Zpět